Pensjonat U Zbyszka Mrzeżyno

   
   
PołożenieOdpoczynekOferta
     
  Szczególne warunki Mrzeżyna, wynikające z historycznie uwarunkowanej funkcji tej miejscowości, w sposób unikalny zapewniają odpoczynek o różnym charakterze “kurortowy” lub “sielski”. My oferujemy zakwaterowanie w zachodniej “sielskiej” części miejscowości z łatwą możliwością wypadów do części “kurortowej”. Taka lokalizacja gwarantuje nie tylko spokój odpoczynku, lecz także mniej zaludnione otoczenie, plażę oraz kąpielisko.  
  Prawie całkowicie zalesiony teren, w odpowiednich okresach czasu, umożliwia owocne grzybobranie oraz udane zbiory innych darów lasu (borówki, jeżyny, maliny). Inną, bardziej specjalistyczną formą wypoczynku jest wędkowanie na wodach śródlądowych takich jak, Rzeka Rega i Jezioro Resko oraz łowienie dorsza z kutra na otwartym morzu. W tych rozrywkach nasi goście liczyć mogą na nasz aktywny współudział.  
  Biesiadny charakter odpoczynku zapewniają wieczerze przyrządzone na kuchni zewnętrznej (np. ryby, grzyby), grila (np. mięsa i wędliny) oraz na wędzarce (np. ryby zakupione od rybaków lub z własnego połowu).  
     
  Powrót do strony głównej..  
designed by skynetventure